0 produse (0)

Comenzi SMS 1771
Telefon: 031.425.16.19
Program: L-V: 09:00 - 17:30

Contact

Grup Editorial Litera SRL

B-dul Dimitrie Pompeiu, nr. 5-7, etaj 8, biroul nr. 3, sector 2, Bucureşti, România

 

CUI: RO26475186

Nr. de înregistrare: J40/6414/2010

Orar: 09:00 - 17:00

 

Departament Vânzări

Doris Iancu

  • Tel: 031.425.16.19 / 021.319.63.93
  • Fax: 031.425.16.20
  • Mobil: 0747.494.996 / 0755.085.588
  • E-mail: d.iancu@litera.ro/comenzi@litera.ro
 

Loredana Vistreanu

  • Tel: 031.425.16.19 / 021.319.63.93
  • Fax: 031.425.16.20
  • Mobil: 0773.316.558 / 0753.068.140
  • E-mail: l.vistreanu@litera.ro/comenzi@litera.ro
 

Director de Vânzari: Costel Irimia

  • Tel: 031.425.16.19
  • Fax: 031.425.16.20
  • E-mail: c.irimia@litera.ro
 

Director Vânzări Directe: Veronica Cacior

  • Tel: 031.425.16.19 / 021.319.63.93
  • Fax: 031.425.16.20
  • E-mail: v.cacior@litera.ro
 

Suport Tehnic:

  • E-mail: tehnic@litera.ro
 
 

Secretariat

  • Tel: 021.319.63.90
  • Fax: 031.425.16.20
  • Mobil: 0752.101.770
  • E-mail: info@litera.ro
  • Web: www.litera.ro
 

Departament Marketing/PR

Director de Marketing: Raluca Tîrnăuceanu

  • E-mail: r.tirnauceanu@litera.ro
 

Director executiv: Marin Vidrașcu

  • E-mail: m.vidrascu@litera.ro

Comentarii / Sugestii / Reclamații

Harta

* Câmpuri necesare

* Prenume:

* Nume:

* Email:

Mesaj: